Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 7 kolejkach

 

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 7 kolejkach:

 

Łukasz Hajduga (Poręba Spytkowska) 14
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 11
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 7
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Robert Skirło (Korona Niedziliska) 6
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 6
Paweł Borowiec (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Łazarz  (Victoria Porąbka Usz.) 5
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 5
Tomasz Grzyb (Poręba Spytkowska) 5
Rafał Augustyn (Korona Niedzieliska) 5
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Jakub Kumorek (Kłos Łysa Góra) 4
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Jacek Kubala (Grom Sufczyn) 3
Michał Szot (Iva Iwkowa) 3
Jakub Więcław (Uszew) 3
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 3
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 3
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 3
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 3
Damian Rysak (Start Biadoliny Szlach.) 2
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Karol Gurgul (Grom Sufczyn) 2
Mateusz Nosek (Grom Sufczyn) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Patryk Babicz (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Mikoś (Korona Niedzieliska) 2
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 2
Dawid Studziński (Grom Sufczyn) 2
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 2
Bartłomiej Ogar (Grom Sufczyn) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 2
Marek Kowalik (Korona Niedzieliska) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 2
Przemysław Chojecki (Tymon Tymowa) 2
Michał Darłak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Artur Świerad (Jadownicznka II) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 2
Dawid Kłusek (Start Biadoliny Szlach.) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 2
Daniel Mądrzywołek (Kornoa Niedzieliska) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Józef Mól  (Jadowniczanka II) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Jan Marzec (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kamil Chrobak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Dominik Adamczyk (Grom Sufczyn) 1
Marcin Kuboń (Grom Sufczyn) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Bartosz Dudowicz (Pogórze Gwoździec) 1
Łukasz Sieliwiak (Jadowniczanka II) 1
Patryk Barnaś (Start Biadoliny Szlach.) 1
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Sady (Pogórze Gwoździec) 1
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Pabian (Uszew) 1
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 1
Dominik Klecki (Jadowniczanka II) 1
Łukasz Woda (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Tryliński (Uszew) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Robert Sosin (Jadowniczanka II) 1
Mateusz Nalepa (Jadowniczanka II) 1
Jacek Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 1
Patryk Sanek (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Konrad Wojnicki (Korona Niedzieliska) 1
Jarosław Bujak  (Jadowniczanka II) 1
Milan Okas (Jadowniczanka II) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Wojciech Urbański (Mokszyska / Szczepanów) 1
Filip Gala (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Kurek (Jadowniczanka II) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Kacper Tyrkiel (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Dominik Mieszkowski (Victoria Bielcza) 1
Janusz Mieszkowski (Start Biadoliny Szlach.) 1
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 1
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 1
Szymon Nowicki (Iva Iwkowa) 1
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 1
Mariusz Wnętrzak (Victoria Porąbka Usz.) 1
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Radosław Pietrzyk (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Marcin Franczyk (Uszew) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Budyn (Tymon Tymowa) 1
Adrian Ochel (Tymon Tymowa) 1
Grzegorz Kulig (Tymon Tymowa) 1