Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 4 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A” (Brzesko)  po 4 kolejkach:

 

Łukasz Hajduga (Poręba Spytkowska) 11
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 4
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 4
Jacek Kubala (Grom Sufczyn) 3
Michał Szot (Iva Iwkowa) 3
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 3
Paweł Borowiec (Poręba Spytkowska) 3
Tomasz Grzyb (Poręba Spytkowska) 3
Jakub Więcław (Uszew) 3
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Robert Skirło (Korona Niedziliska) 2
Damian Rysak (Start Biadoliny Szlach.) 2
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 2
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 2
Przemysław Łazarz  (Victoria Porąbka Usz.) 2
Karol Gurgul (Grom Sufczyn) 2
Mateusz Nosek (Grom Sufczyn) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 2
Patryk Babicz (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Mikoś (Korona Niedzieliska) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 2
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 2
Dawid Studziński (Grom Sufczyn) 2
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 2
Daniel Mądrzywołek (Kornoa Niedzieliska) 1
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Józef Mól  (Jadowniczanka II) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Jan Marzec (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kamil Chrobak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Dawid Kłusek (Start Biadoliny Szlach.) 1
Dominik Adamczyk (Grom Sufczyn) 1
Marcin Kuboń (Grom Sufczyn) 1
Bartłomiej Ogar (Grom Sufczyn) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Bartosz Dudowicz (Pogórze Gwoździec) 1
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 1
Przemysław Chojecki (Tymon Tymowa) 1
Łukasz Sieliwiak (Jadowniczanka II) 1
Patryk Barnaś (Start Biadoliny Szlach.) 1
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Sady (Pogórze Gwoździec) 1
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 1
Piotr Pabian (Uszew) 1
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Dominik Klecki (Jadowniczanka II) 1
Michał Darłak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Łukasz Woda (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Tryliński (Uszew) 1
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Robert Sosin (Jadowniczanka II) 1
Mateusz Nalepa (Jadowniczanka II) 1
Artur Świerad (Jadownicznka II) 1
Jacek Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 1
Marek Kowalik (Korona Niedzieliska) 1
Patryk Sanek (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1