Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 24 kolejkach

 

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 24 kolejkach

(Stan na dzień  6. 04. 2019)

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 28
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 27
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 22
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 20
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 16
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 14
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 14
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 14
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 13
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 12
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 12
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 11
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 11
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 10
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 10
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 10
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 10
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 9
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 9
Piotr Pabian (Uszew) 9
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 8
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 8
Jakub Więcław (Uszew) 8
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 8
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 8
Michał Szot (Iva Iwkowa) 8
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 7
Mateusz Frankowski (Uszew) 7
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 6
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 6
Wojciech Kukla (Uszew) 6
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 6
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 6
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 6
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 5
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 5
Marcin Gaca (Mokrzyska / Szczepanów) 5
Jakub Łukasik  (Pogórze Gwoździec) 5
Rafał Moneta (Mokrzyska / Szczepanów) 5
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 5
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 5
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 5
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 4
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 4
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 4
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 4
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 4
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 4
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 4
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 4
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 4
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 3
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 3
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 3
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  3
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 3
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 3
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 3
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 3
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 2
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 2
Bartłomiej Wnęk (Poręba Spytkowska) 2
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 2
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 2
Adam Korbecki (Korona Niedzieliska)  2
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 2
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 2
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Michał Darłak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 2
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 2
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 2
Jakub Jewuła (Spółdzielca Grabno) 2
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 2
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 2
Wojciech Gnyla  (Iva Iwkowa) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sławomir Michalik (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Kuk (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Mirosław Batko (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Rędzina (Sokół Borzęcin) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Tomasz Budyn (Tymon Tymowa) 1
Konrad Rams (Uszew) 1
Dawid Macheta (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Szymon Baca (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Bryl (Victoria Porąbka Usz.) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Maciej Baka (Start Biadoliny Szlach.) 1
Szczepan Kuboń (Spółdzielca Grabno) 1
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 1
Jakub Klimek (Poręba Spytkowska) 1
Sławomir Czchowski (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Kural (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Lucjan Hajdo (Spółdzielca Grabno) 1
Krzysztof Liszka (Spółdzielca Grabno) 1
Dawid Kłusek (Start Biadoliny Szlach.) 1
Wojciech Nalepa (Victoria Bielcza) 1
Jacek Sasak (Sokół Borzęcin) 1
Kacper Tyrkiel (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Kamil Klecki (Uszew) 1
Konrad Wojnicki (Korona Niedzieliska) 1
Michał Wiśniowski  (Tymon Tymowa) 1
Adrian Ochel (Tymon Tymowa) 1