Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 20 kolejkach

 

 

Zestawienie strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 20 kolejkach:

(Stan na dzień  7.05. 2019)

 

Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 23
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 21
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 19
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 17
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 12
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 12
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 12
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 11
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 11
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 10
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 10
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 10
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 9
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 9
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 9
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 9
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 8
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 8
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 8
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 8
Michał Szot (Iva Iwkowa) 7
Jakub Więcław (Uszew) 7
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 7
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Mateusz Frankowski (Uszew) 6
Piotr Pabian (Uszew) 6
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 6
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 6
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 5
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 5
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 5
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 4
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 4
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 4
Marcin Gaca (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Jakub Łukasik  (Pogórze Gwoździec) 4
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 3
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 3
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 3
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 3
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 3
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 3
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 3
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 3
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 3
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  2
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 2
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 2
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 2
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 2
Bartłomiej Wnęk (Poręba Spytkowska) 2
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 2
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 2
Adam Korbecki (Korona Niedzieliska)  2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sławomir Michalik (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Kuk (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Mirosław Batko (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Rędzina (Sokół Borzęcin) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Tomasz Budyn (Tymon Tymowa) 1
Konrad Rams (Uszew) 1
Dawid Macheta (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Szymon Baca (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Bryl (Victoria Porąbka Usz.) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Maciej Baka (Start Biadoliny Szlach.) 1
Michał Darłak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Jakub Jewuła (Spółdzielca Grabno) 1
Szczepan Kuboń (Spółdzielca Grabno) 1
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 1
Jakub Klimek (Poręba Spytkowska) 1
Sławomir Czchowski (Pogórze Gwoździec) 1