Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 19 kolejkach

 

Zestawienie strzelców klasy „A” (Brzesko)  po 19 kolejkach

(Stan na dzień 29. 04. 2019)

 

 

Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 23
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 19
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 18
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 12
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 12
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 11
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 11
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 10
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 10
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 9
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 9
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 9
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 9
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 8
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 8
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 8
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 8
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Michał Szot (Iva Iwkowa) 7
Jakub Więcław (Uszew) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 6
Mateusz Frankowski (Uszew) 6
Piotr Pabian (Uszew) 6
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 6
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 6
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 5
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 5
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 5
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 5
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 4
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 4
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 4
Marcin Gaca (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 3
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 3
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 3
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 3
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 3
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 3
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  2
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 2
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 2
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 2
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 2
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 2
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 2
Bartłomiej Wnęk (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Łukasik  (Pogórze Gwoździec) 2
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sławomir Michalik (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Kuk (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Mirosław Batko (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Rędzina (Sokół Borzęcin) 1
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Tomasz Budyn (Tymon Tymowa) 1
Konrad Rams (Uszew) 1
Dawid Macheta (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Szymon Baca (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Bryl (Victoria Porąbka Usz.) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Maciej Baka (Start Biadoliny Szlach.) 1