Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 17 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko) po 17 kolejkach:

(Stan na dzień  15.04. 2019)

 

Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 20
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 17
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 16
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 12
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 11
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 10
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 10
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 9
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 9
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 8
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 8
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 8
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 8
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 7
Michał Szot (Iva Iwkowa) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Jakub Więcław (Uszew) 6
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 6
Mateusz Frankowski (Uszew) 6
Piotr Pabian (Uszew) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 5
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 5
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 5
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 5
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 5
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 5
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 4
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 3
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 3
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 3
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 3
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  2
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 2
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 2
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Marcin Gaca (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Jakub Łukasik  (Pogórze Gwoździec) 1
Sławomir Michalik (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Kuk (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 1
Mirosław Batko (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Rędzina (Sokół Borzęcin) 1
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 1
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 1