Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 16 kolejkach

 

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 16 kolejkach:

(Stan na dzień 9.04.2019)

 

Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 20
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 16
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 13
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 11
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 11
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 9
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 9
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 8
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 8
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 7
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Michał Szot (Iva Iwkowa) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Jakub Więcław (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 5
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 5
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 5
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 5
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 5
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 4
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 3
Piotr Pabian (Uszew) 3
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 3
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  2
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 2
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 2
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 2
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 2
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 2
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Marcin Gaca (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Jakub Łukasik  (Pogórze Gwoździec) 1
Sławomir Michalik (Kłos Łysa Góra) 1
Łukasz Kuk (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 1

 

  Sporządził:  Jakub Bujak