Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 14 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców  Keeza „A” klasy po 14 kolejkach:

Imię i nazwisko Liczba goli
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 15
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 11
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 10
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 10
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 10
Damian Bachara (Spółdzielca Grabno) 9
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 9
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 9
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 8
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 7
Kamil Socha (Jedność Paleśnica) 7
Kacper Ząbkowski (Iva Iwkowa) 6
Paweł Pachota (Temida Złota) 6
Michał Grzesicki (Tymon Tymowa) 6
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 6
Marcin Cebula (Olimpia Kąty) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 5
Konrad Senderak (Spółdzielca Grabno) 5
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 5
Tomasz Bednarek (Olimpia Kąty) 5
Adam Cichostępski (Pagen Gnojnik) 5
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 5
Kacper Tyrkiel (Kłos Łysa Góra) 5
Jarosław Górka (Pagen Gnojnik) 5
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 4
Mateusz Brzęk (Pogórze Gwoździec) 4
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Andrzej Grabczyk (Olimpia Kąty) 4
Tomasz Motak (Iva Iwkowa) 4
Marcin Pachel (Tymon Tymowa) 4
Marcin Misina (Pagen Gnojnik) 4
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 4
Dariusz Baca (Arkadia Olszyny) 4
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 4
Jakub Łukasik (Pogórze Gwoździec) 4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 4
Artur Kozioł (Grom Sufczyn) 3
Piotr Dzięgiel (Iva Iwkowa) 3
Szymon Kubis (Arkadia Olszyny) 3
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 3
Miłosz Mrzygłód (Pogórze Gwoździec) 3
Ksawery Styrna (Victoria Porąbka Usz.) 3
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 3
Grzegorz Gruszkowski (Temida Złota) 3
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 3
Mateusz Orkwiszewski (Spółdzielca Grabno) 3
Dominik Janos (Iva Iwkowa) 3
Damian Tryliński (Uszew) 3
Przemysław Baran (Uszew) 3
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 3
Kacper Szostek (Arkadia Olszyny) 3
Dominik Chrapusta (Victoria Bielcza) 3
Paweł Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 2
Jakub Chruściel (Grom Sufczyn) 2
Dariusz Czuba (Arkadia Olszyny) 2
Dariusz Gruca (Tymon Tymowa) 2
Michał Górowski (Olimpia Kąty) 2
Dawid Studziński (Grom Sufczyn) 2
Dawid Kargul (Grom Sufczyn) 2
Daniel Biłos (Temida Złota) 2
Tadeusz Kotra (Uszew) 2
Grzegorz Wawryka  (Uszew) 2
Robert Krakowski (Temida Złota) 2
Grzegorz Nowak (Arkadia Olszyny) 2
Mateusz Kącik (Grom Sufczyn) 2
Grzegorz Pabian (Victoria Porąbka Usz.) 2
Mateusz Waloch (Temida Złota) 2
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 2
Hubert Halik (Uszew) 2
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Usz.) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Zdzisław Izworski (Pagen Gnojnik) 2
Tomasz Wojdak (Victoria Bielcza) 2
Sławomir Zelek (Olimpia Kąty) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Arkadiusz Nowak (Pagen Gnojnik) 2
Mateusz Konstanty (Pagen Gnojnik) 2
Piotr Brzęk (Pogórze Gwoździec) 2
Dariusz Knap (Kłos Łysa Góra) 2
Patryk Mida (Olimpia Kąty) 2
Michał Szot (Iva Iwkowa) 2
Dominik Owca  (Arkadia Olszyny) 2
Jakub Łach (Temida Złota) 2
Grzegorz Kulig (Tymon Tymowa) 2
Szymon Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 2
Piotr Krzyszkowski (Pagen Gnojnik) 2
Dawid Niewola (Uszew) 2
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 2
Michał Gwóźdź (Temida Złota) 2
Andrzej Pabian (Victoria Porąbka Usz.) 2
Krystian Mrozowski (Pagen Gnojnik) 2
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 2
Patryk Barnaś (Kłos Łysa Góra) 1
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 1
Paweł Szot (Iva Iwkowa) 1
Łukasz Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Tomasz Kupiec (Uszew) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Piechnik (Olimpia Kąty) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Mateusz Radwański (Arkadia Olszyny) 1
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 1
Piotr Cisak (Grom Sufczyn) 1
Daniel Wątor (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marek Wrona (Pagen Gnojnik) 1
Dominik Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Piotr Ligęza (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Surówka (Tymon Tymowa) 1
Dariusz Morys (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Cieśla (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Wilk (Spółdzielca Grabno) 1
Dariusz Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Konrad Gierałt (Jedność Paleśnica) 1
Daniel Sowa (Grom Sufczyn) 1
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 1
Kacper Suchan (Pogórze Gwoździec) 1
Grzegorz Kuziel (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Salamon (Jedność Paleśnica) 1
Michał Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Dawid Kopeć (Uszew) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Patryk Sanek (Grom Sufczyn) 1
Stanisłąw Maciaś (Olimpia Kąty) 1
Rafał Łagosz (Olimpia Kąty) 1
Maciej Chamioło (Spółdzielca Grabno) 1
Patryk Bodziony (Temida Złota) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Kamil Baran (Uszew) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marcin Czarnocki (Pogórze Gwoździec) 1
Adrian Gorzkowski (Spółdzielca Grabno) 1
Szczepan Kuboń (Spółdzielca Grabno) 1
Robert Gąsiorek (Victoria Bielcza) 1
Szymon Baca (Spółdzielca Grabno) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Klaudiusz Dębosz (Kłos Łysa Góra) 1
Przemysław Chojecki (Tymon Tymowa) 1
Jan Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Krystian Pałka (Grom Sufczyn) 1
Adam Kucharczyk (Grom Sufczyn) 1
Krystian Baran (Uszew) 1
Stanisław Pałka (Vicotoria Porąbka Usz.) 1
Kamil Wojnicki (Kłos Łysa Góra) 1