Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 14 kolejce

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 14 kolejkach:

(Stan na dzień 26. 03. 2019)

 

Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 16
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 13
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 12
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 10
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 9
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 9
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 7
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Michał Szot (Iva Iwkowa) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 6
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 6
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 6
Piotr Baran (Uszew) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Jakub Więcław (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 5
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 4
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 3
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 2
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec)  2
Przemysław Baran (Uszew) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Rafał Kluska  (Korona Niedzieliska) 1
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 1
Dariusz Knap  (Kłos Łysa Góra) 1
Dawid Bogacz  (Kłos Łysa Góra) 1
Michał Gibała (Mokrzyska / Szczepanów) 1