Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 13 kolejce

 

 Zestawienie strzelców  klasy „A”  (Brzesko)  po 13 kolejkach:

(Stan na dzień  6.11.2018)

 

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 15
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 13
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 13
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 11
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 10
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 8
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Michał Szot (Iva Iwkowa) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 6
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 6
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 6
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 6
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Jakub Więcław (Uszew) 5
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 5
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 5
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Baran (Uszew) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 1
Maciej Dębski (Spółdzielca Grabno) 1
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 1
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 1
Konrad Wyczesany (Mokrzyska / Szczepanów) 1

  Sporządził:  Jakub Bujak