Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 12 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  po 12 kolejkach:

(Stan na dzień  29.10. 2018)

 

 

Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 14
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 12
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 12
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 9
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 8
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 8
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Michał Szot (Iva Iwkowa) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 6
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Wojciech Kukla (Uszew) 5
Jakub Więcław (Uszew) 5
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 5
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Baran (Uszew) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 4
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 4
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 4
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 4
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 4
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 2
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 2
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1
Bartłomiej Pachota (Uszew) 1
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Przemysław Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Roczniak (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Adrian Gurgul (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Knap (Sokół Borzęcin) 1