Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 11 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 11 kolejkach:

 

 

Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 14
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 13
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 12
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 10
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 9
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 8
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 7
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 7
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Michał Szot (Iva Iwkowa) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Baran (Uszew) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 4
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Wojciech Kukla (Uszew) 4
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 4
Jakub Więcław (Uszew) 4
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 4
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 3
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 3
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Mateusz Frankowski (Uszew) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 2
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 2
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 2
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 2
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 1
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Przemysław Obłąk (Sokół Borzęcin) 1
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Dominik Muszyński (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 1