Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 10 kolejkach

 

 Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko),  po 10 kolejkach ligowych

(Stan na dzień  16. 10. 2018)

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 12
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 12
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 10
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 10
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 9
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 8
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 6
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 6
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 6
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Michał Szot (Iva Iwkowa) 5
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 5
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Baran (Uszew) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 4
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 4
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 4
Wojciech Kukla (Uszew) 4
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 3
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 3
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Więcław (Uszew) 3
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Mateusz Frankowski (Uszew) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 2
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 2
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 2
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Uszewska) 2
Kacper Szot (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 2
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 2
Alex Lis (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Szczepan Kruk (Korona Niedzieliska) 1