Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 10 kolejkach

 

Zestawienie strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 10 kolejkach ligowych:

 

Łukasz Hajduga (Poręba Spytkowska) 20
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 14
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 8
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 8
Jacek Kubala (Grom Sufczyn) 8
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 7
Paweł Borowiec (Poręba Spytkowska) 7
Rafał Augustyn (Korona Niedzieliska) 7
Robert Skirło (Korona Niedziliska) 6
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 6
Tomasz Grzyb (Poręba Spytkowska) 6
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 6
Przemysław Łazarz  (Victoria Porąbka Usz.) 6
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 6
Mateusz Nosek (Grom Sufczyn) 6
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 5
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 5
Jakub Kumorek (Kłos Łysa Góra) 5
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 5
Mateusz Piechnik (Tymon Tymowa) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Michał Szot (Iva Iwkowa) 4
Bartłomiej Ogar (Grom Sufczyn) 4
Dominik Urbańczyk (Iva Iwkowa) 4
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 4
Jakub Więcław (Uszew) 4
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 4
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 4
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 3
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Michał Darłak (Mokrzyska / Szczepanów) 3
Patryk Babicz (Start Biadoliny Szlach.) 3
Dawid Studziński (Grom Sufczyn) 3
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 3
Przemysław Chojecki (Tymon Tymowa) 3
Patryk Sanek (Grom Sufczyn) 3
Damian Tryliński (Uszew) 3
Damian Rysak (Start Biadoliny Szlach.) 2
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Karol Gurgul (Grom Sufczyn) 2
Tomasz Mikoś (Korona Niedzieliska) 2
Marcin Gala (Kłos Łysa Góra) 2
Marek Kowalik (Korona Niedzieliska) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Paweł Chrapusta (Victoria Porąbka Usz.) 2
Artur Świerad (Jadownicznka II) 2
Daniel Duda (Victoria Bielcza) 2
Dawid Kłusek (Start Biadoliny Szlach.) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 2
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 2
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 2
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Mateusz Nalepa (Jadowniczanka II) 2
Bartłomiej Kurek (Jadowniczanka II) 2
Mateusz Frankowski (Uszew) 2
Janusz Mieszkowski (Start Biadoliny Szlach.) 2
Mateusz Bieniek (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Łukasik (Pogórze Gwoździec) 2
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 2
Bartłomiej Miszczuk (Kornoa Niedzieliska) 2
Damian Płaneta (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Milan Okas (Jadowniczanka II) 2
Filip Gala (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Marcin Franczyk (Uszew) 2
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 2
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 2
Dominik Chrapusta (Victoria Bielcza) 2
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 2
Daniel Mądrzywołek (Kornoa Niedzieliska) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Józef Mól  (Jadowniczanka II) 1
Jan Marzec (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kacper Wróblewski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kamil Chrobak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Dominik Adamczyk (Grom Sufczyn) 1
Marcin Kuboń (Grom Sufczyn) 1
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Bartosz Dudowicz (Pogórze Gwoździec) 1
Łukasz Sieliwiak (Jadowniczanka II) 1
Patryk Barnaś (Start Biadoliny Szlach.) 1
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Jakub Szczygieł (Uszew) 1
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 1
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 1
Konrad Sady (Pogórze Gwoździec) 1
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Dominik Klecki (Jadowniczanka II) 1
Łukasz Woda (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Robert Sosin (Jadowniczanka II) 1
Jacek Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Konrad Wojnicki (Korona Niedzieliska) 1
Jarosław Bujak  (Jadowniczanka II) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Wojciech Urbański (Mokszyska / Szczepanów) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Kacper Tyrkiel (Kłos Łysa Góra) 1
Dominik Mieszkowski (Victoria Bielcza) 1
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 1
Szymon Nowicki (Iva Iwkowa) 1
Mariusz Wnętrzak (Victoria Porąbka Usz.) 1
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Radosław Pietrzyk (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Budyn (Tymon Tymowa) 1
Adrian Ochel (Tymon Tymowa) 1
Grzegorz Kulig (Tymon Tymowa) 1
Krystian Repata (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Wojdak (Victoria Bielcza) 1
Maciej Fijor (Pogórze Gwoździec) 1
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Kamil Chruściel (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Mateusz Kmieć (Grom Sufczyn) 1
Wojciech Nalepa (Victoria Bielcza) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Wiktor Gierałt (Jedność Paleśnica) 1
Daniel Sowa (Grom Sufczyn) 1
Przemysław Buchacz (Grom Sufczyn) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1