Klasyfikacja strzelców klasy „A” – najnowsze zestawienie

 

 

 

 Klasyfikacja strzelców  klasy „A”

 

 

 

 

Zestawienie strzelców klasy „A”  (Brzesko)

Stan na dzień  17.10.2017  (po 11 kolejkach)

 

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 12
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 9
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 8
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 7
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 7
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 7
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 7
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  6
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 6
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 6
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 5
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 5
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 5
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 5
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 4
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 4
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 4
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 4
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 3
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 3
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 3
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 3
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 3
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Robert Krakowski (Temida Złota) 2
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 2
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 2
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 2
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Konrad Rams (Uszew) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 1
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 1
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 1
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Daniel Biłos (Temida Złota) 1
Krystian Baran (Uszew) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 1
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1