Klasyfikacja strzelców klasy „A” (Brzesko)

 

 Zestawienie strzelców w klasie „A” 

(Stan na dzień  3.04.2018)

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 16
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 13
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 11
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 11
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 10
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 9
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 8
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 8
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 7
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 6
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 6
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 6
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 6
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 5
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 5
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 5
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 5
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  5
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 4
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 4
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 4
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 4
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 4
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 4
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 4
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 3
Konrad Rams (Uszew) 3
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 2
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 2
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 2
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 2
Daniel Biłos (Temida Złota) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 1
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Krystian Baran (Uszew) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Niewola  (Uszew) 1
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Piotr Matura (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Łach (Temida Złota) 1
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Łukasz Hajduga (Iskra Łęki) 1