Klasyfikacja strzelców klasy „A” Brzesko po sezonie 2017 / 2018

 

Klasyfikacja strzelców po zakończonych rozgrywkach  klasy „A” (Brzesko)

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 31
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 27
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 20
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 17
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 16
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 16
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 14
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  13
Łukasz Hajduga (Iskra Łęki) 13
Piotr Pabian (Uszew) 13
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 13
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 13
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 12
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 11
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 11
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 11
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 10
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 10
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 9
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 9
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 8
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 7
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 7
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 7
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 7
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 7
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 7
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 7
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 7
Arkadiusz Pabian (Jendość Paleśnica) 7
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 7
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 6
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 6
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 6
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 6
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 6
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 6
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 6
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 6
Daniel Biłos (Temida Złota) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 5
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 5
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 5
Kamil Kuboń (Kłos Łysa Góra) 5
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 5
Mateusz Frankowski (Uszew) 5
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 5
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 5
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 4
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Konrad Rams (Uszew) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 4
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 4
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 4
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 3
Łukasz Czwak (Mokrzyska – Szczepanów) 3
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 3
Damian Tryliński (Uszew) 3
Kacper Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Krystian Baran (Uszew) 3
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 3
Kamil Niewola  (Uszew) 3
Daniel Jaje (Temida Złota) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Wojciech Kukla (Uszew) 3
Dominik Owca (Arkadia Olszyny) 3
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 3
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 3
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Łukasz Stanuch (Jedność Paleśnica) 2
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 2
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 2
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 2
Dominik Kuboń (Arkadia Olszyny) 2
Jan Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 2
Adam Wiewióra (Temida Złota) 2
Mateusz Waloch (Temida Złota) 2
Stanisław Zięcina (Jedność Paleśnica) 2
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Grzegorz Widło (Kłos Łysa Góra) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1
Piotr Matura (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Łach (Temida Złota) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Kozioł (Start Biadoliny Szlach.) 1
Damian Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Michał Szot (Iva Iwkowa) 1
Mariusz Sacha (Kłos Łysa Góra) 1
Dominik Klecki (Poręba Spytkowska) 1
Wojciech Wilk (Temida Złota) 1
Dawid Fijor (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Wilk (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Bator (Pogórze Gwoździec) 1
Łukasz Duch (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Marcin Urbaś (Mokrzyska – Szczpeanów) 1
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Mariusz Olchawa (Tymon Tymowa) 1
Krystian Pałka (Iskra Łęki) 1
Kamil Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 1
Jakub Mazgaj (Temida Złota) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Woda (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Kamil Chrobak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Szymon Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Więcław (Uszew) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marcin Gaca (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Tomasz Piechnik (Jedność Paleśnica) 1
Patryk Bodziony (Temida Złota) 1
Marcin Pachel (Tymon Tymowa) 1
Bartłomiej Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 1
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mleczko  (Jedność Paleśnica) 1

 

   Sporządził:  Jakub Bujak