Klasyfikacja strzelców klasy „A” (Brzesko)

 

 

 Zestawienie strzelców w brzeskiej klasie  „A”  po  22 kolejkach:

(Stan na dzień  15. 05. 2018)

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 22
Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 22
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 16
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 14
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 13
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 13
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 12
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 11
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 11
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 11
Łukasz Hajduga (Iskra Łęki) 11
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  11
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 10
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 10
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 9
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 9
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 9
Piotr Pabian (Uszew) 8
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 7
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 7
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 7
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 7
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 6
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 6
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 6
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 6
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 6
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 6
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 6
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 6
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 6
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 5
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 5
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 5
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 5
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 5
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 5
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 5
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 5
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 5
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 4
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 4
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  4
Kamil Kuboń (Kłos Łysa Góra) 4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Konrad Rams (Uszew) 4
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 4
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 4
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 3
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 3
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 3
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 3
Łukasz Czwak (Mokrzyska – Szczepanów) 3
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 3
Damian Tryliński (Uszew) 3
Daniel Biłos (Temida Złota) 3
Kacper Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 3
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 3
Krystian Baran (Uszew) 3
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 3
Kamil Niewola  (Uszew) 3
Arkadiusz Pabian (Jendość Paleśnica) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 2
Łukasz Stanuch (Jedność Paleśnica) 2
Dariusz Kica (Uszew) 2
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 2
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 2
Daniel Jaje (Temida Złota) 2
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1
Piotr Matura (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Łach (Temida Złota) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 1
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 1
Maciej Kozioł (Start Biadoliny Szlach.) 1
Damian Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Michał Szot (Iva Iwkowa) 1
Mariusz Sacha (Kłos Łysa Góra) 1
Dominik Klecki (Poręba Spytkowska) 1
Wojciech Wilk (Temida Złota) 1
Dawid Fijor (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Wilk (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Bator (Pogórze Gwoździec) 1
Dominik Owca (Arkadia Olszyny) 1
Łukasz Duch (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Marcin Urbaś (Mokrzyska – Szczpeanów) 1
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Mariusz Olchawa (Tymon Tymowa) 1
Krystian Pałka (Iskra Łęki) 1
Dominik Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 1
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Jan Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Waloch (Temida Złota) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1

 

  Sporządził:  Jakub Bujak