Klasyfikacja strzelców klasy „A”

 

Zestawienie strzelców brzeskiej klasy „A”  po  24 kolejkach:

Stan na dzień  29.05. 2018

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 25
Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 25
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 17
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 15
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 14
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 13
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 12
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 12
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  12
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 12
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 11
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 11
Łukasz Hajduga (Iskra Łęki) 11
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 11
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 11
Piotr Pabian (Uszew) 11
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 10
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 9
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 8
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 7
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 7
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 7
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 7
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 7
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 7
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 7
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 7
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 6
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 6
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 6
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 6
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 6
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 6
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 6
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 5
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 5
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 5
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 5
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 5
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 5
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 5
Arkadiusz Pabian (Jendość Paleśnica) 5
Kamil Kuboń (Kłos Łysa Góra) 5
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 4
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 4
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  4
Mateusz Frankowski (Uszew) 4
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 4
Konrad Rams (Uszew) 4
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 4
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 3
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 3
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 3
Łukasz Czwak (Mokrzyska – Szczepanów) 3
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 3
Damian Tryliński (Uszew) 3
Daniel Biłos (Temida Złota) 3
Kacper Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 3
Krystian Baran (Uszew) 3
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 3
Kamil Niewola  (Uszew) 3
Daniel Jaje (Temida Złota) 3
Dariusz Kica (Uszew) 3
Wojciech Kukla (Uszew) 3
Dominik Owca (Arkadia Olszyny) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 2
Łukasz Stanuch (Jedność Paleśnica) 2
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 2
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 2
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 2
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 2
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 2
Filip Pasula (Start Biadoliny Szlach.) 2
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 2
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Grzegorz Widło (Kłos Łysa Góra) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1
Piotr Matura (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Łach (Temida Złota) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 1
Maciej Kozioł (Start Biadoliny Szlach.) 1
Damian Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Michał Szot (Iva Iwkowa) 1
Mariusz Sacha (Kłos Łysa Góra) 1
Dominik Klecki (Poręba Spytkowska) 1
Wojciech Wilk (Temida Złota) 1
Dawid Fijor (Jedność Paleśnica) 1
Tomasz Wilk (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Bator (Pogórze Gwoździec) 1
Łukasz Duch (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Marcin Urbaś (Mokrzyska – Szczpeanów) 1
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Mariusz Olchawa (Tymon Tymowa) 1
Krystian Pałka (Iskra Łęki) 1
Dominik Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Jan Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Waloch (Temida Złota) 1
Konrad Legutko (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 1
Jakub Mazgaj (Temida Złota) 1
Przemysław Gajda (Pogórze Gwoździec) 1
Marcin Woda (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Kamil Chrobak (Start Biadoliny Szlach.) 1
Szymon Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1