Klasyfikacja strzelców klasy „A”

 

Klasyfikacja strzelców klasy „A”  (Brzesko)  po 18 kolejce:

Stan na dzień  25.04.2018

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 18
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 16
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 14
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 13
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 11
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 11
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 9
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 9
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 9
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 9
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 9
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 9
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 8
Łukasz Hajduga (Iskra Łęki) 8
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 7
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 7
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 6
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 6
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 6
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  6
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 6
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 6
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 5
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 5
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 5
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 5
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 5
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 5
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 5
Piotr Pabian (Uszew) 5
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 4
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 4
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 4
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 4
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 4
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 4
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 3
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 3
Konrad Rams (Uszew) 3
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  3
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 3
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 3
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 3
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 3
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 2
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 2
Daniel Biłos (Temida Złota) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 2
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 2
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 2
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 2
Łukasz Stanuch (Jedność Paleśnica) 2
Krystian Baran (Uszew) 2
Mateusz Frankowski (Uszew) 2
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 2
Łukasz Czwak (Mokrzyska – Szczepanów) 2
Dariusz Kica (Uszew) 2
Kamil Kuboń (Kłos Łysa Góra) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 1
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Niewola  (Uszew) 1
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1
Piotr Matura (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Łach (Temida Złota) 1
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska – Szczepanów) 1
Patryk Curyło (Start Biadoliny Szlach.) 1
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 1
Daniel Jaje (Temida Złota) 1
Maciej Kozioł (Start Biadoliny Szlach.) 1
Damian Cherjan (Start Biadoliny Szlach.) 1
Kacper Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 1
Michał Szot (Iva Iwkowa) 1
Mariusz Sacha (Kłos Łysa Góra) 1
Dominik Klecki (Poręba Spytkowska) 1
Wojciech Wilk (Temida Złota) 1
Dawid Fijor (Jedność Paleśnica) 1
Arkadiusz Pabian (Jendość Paleśnica) 1
Tomasz Wilk (Iva Iwkowa) 1