Klasyfikacja strzelców Keeza „A” klasy po 4 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców  Keeza „A” klasy (Brzesko)  po  4 kolejkach:

 

 

Imię i nazwisko Liczba goli
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 4
Michał Grzesicki (Tymon Tymowa) 4
Kacper Ząbkowski (Iva Iwkowa) 3
Tomasz Motak (Iva Iwkowa) 3
Marcin Cebula (Olimpia Kąty) 3
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 3
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 3
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 3
Marcin Pachel (Tymon Tymowa) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Miłosz Mrzygłód (Pogórze Gwoździec) 2
Ksawery Styrna (Victoria Porąbka Usz.) 2
Artur Kozioł (Grom Sufczyn) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Damian Bachara (Spółdzielca Grabno) 2
Kamil Socha (Jedność Paleśnica) 2
Mateusz Brzęk (Pogórze Gwoździec) 2
Paweł Pachota (Temida Złota) 2
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 2
Patryk Barnaś (Kłos Łysa Góra) 1
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 1
Paweł Szot (Iva Iwkowa) 1
Łukasz Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Tomasz Kupiec (Uszew) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Grzegorz Nowak (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Piotr Dzięgiel (Iva Iwkowa) 1
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Orkwiszewski (Spółdzielca Grabno) 1
Krzysztof Piechnik (Olimpia Kąty) 1
Dawid Kargul (Grom Sufczyn) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Daniel Biłos (Temida Złota) 1
Mateusz Radwański (Arkadia Olszyny) 1
Dariusz Baca (Arkadia Olszyny) 1
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Jakub Chruściel (Grom Sufczyn) 1
Mateusz Kącik (Grom Sufczyn) 1
Piotr Cisak (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 1
Grzegorz Gruszkowski (Temida Złota) 1
Daniel Wątor (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 1
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 1
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 1
Dariusz Czuba (Arkadia Olszyny) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marek Wrona (Pagen Gnojnik) 1
Marcin Misina (Pagen Gnojnik) 1
Jarosław Górka (Pagen Gnojnik) 1
Szymon Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 1
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 1
Dominik Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Szymon Kubis (Arkadia Olszyny) 1
Piotr Ligęza (Jedność Paleśnica) 1
Dariusz Gruca (Tymon Tymowa) 1
Mateusz Surówka (Tymon Tymowa) 1
Dariusz Morys (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Cieśla (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Wilk (Spółdzielca Grabno) 1
Dariusz Paleczek (Victoria Bielcza) 1