Klasyfikacja strzelców Keeza „A” klasy po 12 kolejkach

 

Klasyfikacja strzelców  Keeza „A” klasy po 12 kolejkach:

(Stan na dzień:  5. 11. 2021)

Imię i nazwisko Liczba goli
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 11
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 10
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 10
Damian Bachara (Spółdzielca Grabno) 9
Grzegorz Krakowski (Arkadia Olszyny) 8
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 8
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 8
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 7
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 7
Kamil Socha (Jedność Paleśnica) 7
Kacper Ząbkowski (Iva Iwkowa) 6
Paweł Pachota (Temida Złota) 6
Michał Grzesicki (Tymon Tymowa) 6
Dariusz Nowak (Iva Iwkowa) 6
Marcin Cebula (Olimpia Kąty) 6
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 5
Konrad Senderak (Spółdzielca Grabno) 5
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 5
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Adam Cichostępski (Pagen Gnojnik) 4
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 4
Mateusz Brzęk (Pogórze Gwoździec) 4
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Tomasz Bednarek (Olimpia Kąty) 4
Andrzej Grabczyk (Olimpia Kąty) 4
Tomasz Motak (Iva Iwkowa) 3
Marcin Pachel (Tymon Tymowa) 3
Artur Kozioł (Grom Sufczyn) 3
Piotr Dzięgiel (Iva Iwkowa) 3
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 3
Marcin Misina (Pagen Gnojnik) 3
Szymon Kubis (Arkadia Olszyny) 3
Jakub Łukasik (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 3
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 3
Miłosz Mrzygłód (Pogórze Gwoździec) 3
Ksawery Styrna (Victoria Porąbka Usz.) 3
Dariusz Baca (Arkadia Olszyny) 3
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 3
Grzegorz Gruszkowski (Temida Złota) 3
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 3
Patryk Ogar (Kłos Łysa Góra) 3
Jarosław Górka (Pagen Gnojnik) 3
Kacper Tyrkiel (Kłos Łysa Góra) 3
Mateusz Orkwiszewski (Spółdzielca Grabno) 3
Dominik Janos (Iva Iwkowa) 3
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Paweł Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 2
Jakub Chruściel (Grom Sufczyn) 2
Dariusz Czuba (Arkadia Olszyny) 2
Dariusz Gruca (Tymon Tymowa) 2
Michał Górowski (Olimpia Kąty) 2
Dawid Studziński (Grom Sufczyn) 2
Dawid Kargul (Grom Sufczyn) 2
Daniel Biłos (Temida Złota) 2
Tadeusz Kotra (Uszew) 2
Grzegorz Wawryka  (Uszew) 2
Robert Krakowski (Temida Złota) 2
Grzegorz Nowak (Arkadia Olszyny) 2
Mateusz Kącik (Grom Sufczyn) 2
Grzegorz Pabian (Victoria Porąbka Usz.) 2
Mateusz Waloch (Temida Złota) 2
Marcin Kural (Pogórze Gwoździec) 2
Hubert Halik (Uszew) 2
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 2
Paweł Bodura (Victoria Porąbka Usz.) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Zdzisław Izworski (Pagen Gnojnik) 2
Tomasz Wojdak (Victoria Bielcza) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Sławomir Zelek (Olimpia Kąty) 2
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 2
Arkadiusz Nowak (Pagen Gnojnik) 2
Mateusz Konstanty (Pagen Gnojnik) 2
Piotr Brzęk (Pogórze Gwoździec) 2
Dariusz Knap (Kłos Łysa Góra) 2
Patryk Mida (Olimpia Kąty) 2
Michał Szot (Iva Iwkowa) 2
Przemysław Baran (Uszew) 2
Dominik Owca  (Arkadia Olszyny) 2
Jakub Łach (Temida Złota) 2
Grzegorz Kulig (Tymon Tymowa) 2
Patryk Barnaś (Kłos Łysa Góra) 1
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 1
Paweł Szot (Iva Iwkowa) 1
Łukasz Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Tomasz Kupiec (Uszew) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Piechnik (Olimpia Kąty) 1
Paweł Rzepa (Pogórze Gwoździec) 1
Mateusz Radwański (Arkadia Olszyny) 1
Norbert Wójcik (Victoria Bielcza) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Piotr Cisak (Grom Sufczyn) 1
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Daniel Wątor (Grom Sufczyn) 1
Tadeusz Sacha (Grom Sufczyn) 1
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marek Wrona (Pagen Gnojnik) 1
Szymon Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Dominik Majzner (Arkadia Olszyny) 1
Piotr Ligęza (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Surówka (Tymon Tymowa) 1
Dariusz Morys (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Cieśla (Spółdzielca Grabno) 1
Jakub Wilk (Spółdzielca Grabno) 1
Dariusz Paleczek (Victoria Bielcza) 1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Piotr Krzyszkowski (Pagen Gnojnik) 1
Konrad Gierałt (Jedność Paleśnica) 1
Daniel Sowa (Grom Sufczyn) 1
Mateusz Meller (Tymon Tymowa) 1
Kacper Suchan (Pogórze Gwoździec) 1
Grzegorz Kuziel (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Salamon (Jedność Paleśnica) 1
Michał Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Dawid Kopeć (Uszew) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Gwóźdź (Temida Złota) 1
Kacper Szostek (Arkadia Olszyny) 1
Patryk Sanek (Grom Sufczyn) 1
Stanisłąw Maciaś (Olimpia Kąty) 1
Rafał Łagosz (Olimpia Kąty) 1
Maciej Chamioło (Spółdzielca Grabno) 1
Patryk Bodziony (Temida Złota) 1
Patryk Rosiek (Spółdzielca Grabno) 1
Kamil Baran (Uszew) 1
Andrzej Pabian (Victoria Porąbka Usz.) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Marcin Czarnocki (Pogórze Gwoździec) 1
Krystian Mrozowski (Pagen Gnojnik) 1
Adrian Gorzkowski (Spółdzielca Grabno) 1
Szczepan Kuboń (Spółdzielca Grabno) 1
Robert Gąsiorek (Victoria Bielcza) 1
Szymon Baca (Spółdzielca Grabno) 1
Piotr Jarosz (Victoria Bielcza) 1
Klaudiusz Dębosz (Kłos Łysa Góra) 1
Przemysław Chojecki (Tymon Tymowa) 1