Fotorelacja z niedzielnego wydarzenia sportowo – rekreacyjnego „Zdrowy człowiek w zdrowym świecie”

 

 

Mieszkańcy Gminy Dębno aktywnie spędzili czas w  minioną niedzielę na obiekcie Kłosa

 

 

– W minioną niedzielę  (3. 10. 2021), na  stadionie Kłosa Łysa Góra miało miejsce wydarzenie sportowo – rekreacyjne  pod nazwą „Zdrowy człowiek w zdrowym świecie” współfinansowane ze środków UE,  podczas którego  rodzice oraz ich pociechy brały udział w konkurencjach sprawnościowych, zajęciach ruchowych, odbyły się dwa mecze piłkarskie w których na murawie rywalizowali między sobą najmłodsi, zaś w kolejnym starciu piłkarskim mierzyli się uczniowie i nauczyciele. Kolejnymi punktami wydarzenia plenerowego na obiekcie Kłosa były: sztafeta ekologiczna, która miała na celu  kształcenie w zakresie segregacji śmieci.   Uczestnicy wszystkich konkurencji sprawnościowych otrzymali pamiątkowe nagrody w postaci  sprzętu sportowego bądź zabawek (w zależności od grupy wiekowej).   Motorem napędowym wniosku, który został zrealizowany  była Karolina Myszka.

 Uczestnicy wydarzenia mogli kosztować kiełbasek z grilla, całości towarzyszyła oprawa muzyczna i przyjazna atmosfera.  

 Poniżej odnośnik do galerii zdjęć  autorstwa Pawła Matury, który udokumentował niedzielny piknik rekreacyjno – sportowy na obiekcie Kłosa.

 

By przejść do albumu ze zdjęciami z niedzielnego wydarzenia,  kliknij  —-> tutaj.

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Operacja pn. Organizacja wydarzenia sportowo – rekreacyjnego „Zdrowy człowiek w zdrowym świecie” współfinansowany jest ze środków UE w ramach działania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność PROW na lata 2014 -2020.