Drużyny młodzieżowe Kłosa – podsumowanie rundy jesiennej

herb

 

 Podsumowanie występów drużyn młodzieżowych Kłosa w rundzie jesiennej

 

 

 – Dwie drużyny młodzieżowe Kłosa uczestniczą w rozgrywkach ligowych prowadzonych przez Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku. Poniżej krótki podsumowanie występów w rundzie jesiennej sezonu 2016 / 2017.

 

Trampkarze:

Trampkarze 2016

(Kliknij w zdjęcie by powiększyć)

trampkarze-2016

 Nowo zgłoszona do rozgrywek drużyna trampkarzy pod opieką Mateusza Gawła; zgromadziła 16 pkt. (5 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki), co przekłada się na 5 ligową pozycję spośród 10 zespołów. Najmłodsi zawodnicy Kłosa, strzelili  jesienią 32 bramki, tracąc przy tym 15. W ostatnim (zaległym) spotkaniu z Orłem Dębno, trampkarze Kłosa pokonali w Dębnie tamtejszego Orła, aż 8-1.  Pierwotnie mecz ten miał odbyć się na boisku w Łysej Górze, jednak niesprzyjające warunki atmosferyczne powodowały, że boisko nie nadawało się do rozegrania zawodów, aż wreszcie w czwartym terminie i przy zmianie gospodarza zawodów, mecz ten doszedł do skutku.

Drużyna trampkarzy Kłosa:

Adamczyk Piotr, Długopolski Krystian, Drebot Maciej, Duda Damian, Fiksak Jakub, Hajduk Adrian, Kawula Michał, Kędroń Piotr, Kłusek Maksymilian, Kłusek Oliwier, Kłusek Dawid, Kochan Michał, Krawczyk Filip, Marek Józef, Mól Piotr, Pitek Jakub, Przeklasa Grzegorz, Tyrkiel Adrian, Witek Piotr.

 

 

Juniorzy starsi:

juniorzy-starsi-2016(Kliknij w zdjęcie by powiększyć)

 

 Ze zmiennym szczęściem w zakończonej rundzie jesiennej, sezonu 2016 / 2017 grali juniorzy starsi Kłosa Łysa Góra;  w 6 spotkaniach, zgromadzili 7 pkt.  (2 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki), bilans bramkowy: 15-17. 4 pozycja w ligowej tabeli po rundzie jesiennej, 3 pkt. straty do trzeciej  Jadowniczanki Jadowniki.

Juniorzy starsi Kłosa:

Bojdo Sebastian, Chrapusta Krystian, Drebot Maciej, Gala Marcin, Golonka Marcin, Hebda Tomasz, Kędroń Artur, Kędroń Piotr, Książek Kacper, Kuboń Piotr, Kural Krzysztof, Kutek Szymon, Kutek Dominik, Kutek Patryk, Myszkowski Hubert, Niemiec Konrad, Słupski Kamil, Sowa Emil, Sowa Bartłomiej, Stypka Jakub I, Stypka Jakub II, Świstak Sławomir.