Drużyna młodzików zgłoszona do rozgrywek

 

 

 

Młodziki LKS Kłos Łysa Góra zgłoszeni do rozgrywek na nowy sezon

 

 

 

   – Jest nam bardzo miło poinformować, że doszło do porozumienia na linii Kłos Łysa Góra  –  UKS Orlik Dębno i dzięki nawiązanej współpracy między klubami, do rozgrywek III ligi młodzików, prowadzonej przez Podokręg Piłki Nożnej z siedzibą w Brzesku, zgłoszona została drużyna młodych adeptów piłki nożnej na sezon 2018 / 2019, w której występować będą dzieci z Łysej Góry, Sufczyna czy Jaworska.

 Najmłodsi zawodnicy, którzy swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynali w szkółce UKS Orlik, pod okiem trenerów: Mikołaja Gurgula, oraz Patryka Ogara (zawodnika Kłosa Łysa Góra), swoje mecze w roli gospodarzy rozgrywać będą na stadionie Kłosa Łysa Góra.  Poniżej zamieszczono terminarz rozgrywek rundy jesiennej rozpoczętego niedawno sezonu.

 

 Drużyna młodzików  „KŁOS Łysa Góra”  2018/2019

(Kliknij w zdjęcie, by powiększyć)

 

 

  Kadra drużyny zgłoszonej do rozgrywek III ligi młodzików:

 

Bogacz Jonasz (2008), Budyn Radosław (2008), Gniady Szymon (2007), Gołąb Hubert (2009), Jewuła Dawid (2009), Jewuła Paweł (2007), Kabała Stanisław (2008), Kieraś Miłosz (2007), Kot Adam (2008), Kuboń Kamil (2006), Lenik Kamil (2006), Markuszewski Kacper (2008), Mirek Kacper (2007), Morys Jakub (2008), Najberek Karolina (2009), Pabiś Jakub (2007), Pawlina Maksymilian (2009), Prokop Mateusz (2006), Sacha Jakub (2007), Strojna Oliwia (2008), Woźniak Eliasz (2006).

www.uksorlik.pl

 

(Kliknij w zdjęcie by powiększyć)

 

Mecze młodzików w rundzie jesiennej sezonu 2018 / 2019:

 

1 kolejka: 

Victoria Bielcza  –  Kłos Łysa Góra  6.09.2018 (Czwartek)  godz. 16-00

 

2 kolejka:

Kłos Łysa Góra  –  Sokół Borzęcin Górny  14.09. 2018 (Piątek)  godz. 17-00

 

3 kolejka:

Elita Brzesko  –  Kłos Łysa Góra  20.09.2018 (Czwartek)  godz. 16-30

(Boisko w Jadownikach)

 

4 kolejka:

Kłos Łysa Góra  –  Orzeł Dębno  28.09. 2018 (Piątek) godz. 16-30

 

5 kolejka:

Okocimski Brzesko  –  Kłos Łysa Góra  5.10.2018 (Piątek) godz. 16-30

 

6 kolejka:

Kłos Łysa Góra  –  Olimpia Bucze  12.10.2018 (Piątek)  godz. 16-00

 

7 kolejka:

Sokół Maszkienice  –  Kłos Łysa Góra  19.10. 2018 (Piątek) godz. 16-00