Jedność Paleśnica  –  Kłos Łysa  Góra  3-1  (1-1)

Sędziował: M. Michta (KS Brzesko)

Żółte kartki: Baut (Jedność) – Marmol (Kłos)

KŁOS: Michalik – Widło, Chrapusta, Marmol (79. Michałek), Nosek – Tyrkiel (38. Kural), Knap, M. Kutek (85. Sowa), J. Kuboń (71. Stachelek) – Stypka, Śliwa.

Jedność: Łękawski – Fijor, M. Mastalerz (88. Czuba), Sarota (73. Gierałt), Salamon – Repeta, A. Mastalerz, Ligęza, Socha – Baut (80. Tokarz), Pazdalski.

–  Pojedynek 22 kolejki  Keeza A klasy pomiędzy Jednością, a Kłosem porywającym widowiskiem na pewno nie był i na kolana nie powalił.  Mimo iż pierwsi prowadzenie objęli zawodnicy z Łysej Góry to po ostatnim gwizdku arbitra schodzili przegrani z placu gry.  W 3 min. pojedynku  z rzutu wolnego strzelał Widło, a po jego próbie piłka minęła światło bramki.  W 28 min. w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem Kłosa znalazł się Baut, ale w tym pojedynku górą był Michalik. Minutę później na bramkę Jedności sprzed pola karnego uderzał M. Kutek, ale jego płaski strzał minął słupek bramki strzeżonej przez Łękawskiego.  W 31 min. Socha wyszedł „sam na sam” z Michalikiem, ale i tym razem w tej sytuacji górą okazał się być bramkarz Kłosa. W 36 min. gry  jeden z zawodników Jedności zagrał ręką w obrębie pola karnego za co arbiter odgwizdał rzut karny, a ten na bramkę zamienił pewnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę Knap. W 41 min.  to jeden  z zawodników Kłosa zagrał ręką w polu karnym i tym razem arbiter odgwizdał  rzut karny dla Jedności, a egzekutorem „jedenastki” okazał się być Socha, który doprowadził do wyrównania i przy wyniku 1-1 obie drużyny schodził na przerwę.

Po zmianie stron pierwsi dwukrotnie bramkę przeciwnika  zaatakowali zawodnicy z Łysej Góry;  w 54 min.  z odległości 18 m uderzał J. Kuboń, po tej próbie piłka spadła tuż za poprzeczką bramki miejscowych, a minutę później  sprytny strzał Śliwy lewą nogą minął nieznacznie słupek.  W 64 min. Stypka zgubił zwodem zawodnika Jedności, skierował podanie na prawą stronę do Śliwy,  ten z boku zacentrował w pole karne, jednak uderzenie  głową J. Kubonia nie znalazło drogi do bramki.  W 66 min.  w narożniku pola karnego obrońca Kłosa sfaulował zawodnika miejscowych, za co arbiter po raz kolejny wskazał „na wapno”,  kolejny raz na listę  strzelców wpisał się Socha, zamieniając na bramkę ten stały fragment gry, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Wynik spotkania został ustalony w 76 min. za sprawą Pazdalskiego, który w polu karnym spożytkował dokładne podanie od Bauta.