Czwarta seria gier w „A” klasie. Wyjazd Kłosa do Uszwi

 

 

 

Trzeci wyjazd Kłosa, tym razem na mecz do Uszwi

 

 

Uszew  –  Kłos Łysa Góra

26.08.2017 (Sobota) godz. 17-00

Wyjazd zawodników  o godz. 15-30

 

  – Upłynęło dwa tygodnie od inauguracji rozgrywek w brzeskiej klasie „A”,  w nadchodzący weekend rozegrana będzie czwarta kolejka na tym szczeblu rozgrywek, w której drużyna Kłosa Łysa Góra uda się na mecz do Uszwi z miejscowym LKS-em.   Zespół, którego grającym trenerem jest Wojciech Kukla, nowy sezon rozpoczął od remisu (na wyjeździe) 2-2 z Victorią Porąbka Usz., w drugiej kolejce, ekipa Uszwi miała podejmować na własnym terenie Koronę Niedzieliska, lecz spotkanie to zostało przełożone na 4.11.br  -w trzeciej kolejce Tymon Tymowa pokonał Uszew w stosunku 2-0.   Na zakończenie rozgrywek minionego sezonu, Uszew zgromadziła 29 pkt. co dało 13 pozycję w lidze.

 Kłos, który pod wodzą duetu Piotra Matury i Mariusza Sachy, sprawił niespodziankę w Porębie Spytkowskiej, zwyciężając 1-2, w kolejnych pojedynkach ligowych schodził z boiska pokonany; w drugim meczu nowego sezonu, na własnym terenie przegrał z Pogórzem Gwoździec, by w kolejnym meczu dostać mocny łomot w Niedzieliskach od miejscowej Korony 5-0. 

 W poprzednim sezonie Kłos dwukrotnie spotykał się z drużyną Uszwi i dwukrotnie schodził z placu gry bez zdobyczy punktowej; w rundzie jesiennej na boisku w Uszwi, zwyciężyli gospodarze 2-0, zaś w rewanżu, na wiosnę Kłos przegrał u siebie 0-1.

Początek sobotniego spotkania o godz. 17-00

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 4 kolejki:

 

Victoria Porąbka Usz. – Strażak Mokrzyska – Szczepanów (Sobota) godz. 17-00

Jedność Paleśnica – Korona Niedzieliska (Niedziela) godz. 14-00

Arkadia Olszyny – Start Biadoliny Szlach. (Niedziela) godz. 17-00

Tymon Tymowa – Temida Złota (Niedziela) godz. 17-00

Iva Iwkowa – Pogórze Gwoździec (Niedziela) godz. 17-00

Iskra Łęki – Poręba Spytkowska  – przełożone na 27.09.2017