Czterech zawodników wzmocniło Kłosa

Transfer

 

  Kłos wzmacnia się przed rundą rewanżową

 

 

 

–  Walczący o utrzymanie się w klasie ‚A’, Kłos Łysa Góra poważnie wzmocnił się przed rundą wiosenną bieżącego sezonu. Do drużyny podopiecznych trenera Mariusza Sachy, dołączyło czterech zawodników.  Na zasadzie półrocznych wypożyczeń skład zasilili:  Damian Czyż (ostatnio Start Biadoliny Szlacheckie, ur. 1979), występujący na pozycji środkowego pomocnika lub napastnika.  Drugim zawodnikiem, który przybył do Kłosa także na zasadzie półrocznego wypożyczenia jest doświadczony, środkowy obrońca Łukasz Zapart (poprzednio Orzeł Dębno), który w zamian za wypożyczonego do Orła Dębno Patryka Ogara zasilił jedenastkę drużyny z Łysej Góry.  Po skończeniu bieżących rozgrywek, ci dwaj gracze będą mogli zdecydować sami o swojej przynależności klubowej, z racji że mają ukończone 28. rok życia, a jak mówi „Prawo Bosmana”, zawodnik który ukończył 28 lat sam może decydować o swojej przyszłości po zakończonym sezonie.

-Na zasadzie wolnych zawodników (po rocznych karencjach) do ekipy Kłosa dołączyli:  wychowanek Okocimskiego Brzesko, Łukasz Drużkowski (ostatnio Orzeł Dębno, ur. 1986), mający za sobą występy w II lidze polskiej w barwach brzeskiej drużyny, oraz Andrzej Zydroń, (poprzednio Start Biadoliny Szlacheckie, ur. 1987) który w latach 2007 – 2009 bronił już barw Kłosa.  Zarówno Andrzej jak i Łukasz mogą występować na pozycji środkowego pomocnika bądź napastnika.

Ponadto chęci do gry w drużynie Kłosa, przejawia także obrońca, mający za sobą występy w jednym z zespołów z Gminy Dębno, który po przerwie w rozgrywkach ligowych, jest wolnym zawodnikiem. Jeśli zostaną dograne już sprawy formalne w związku przybyciem tego zawodnika do drużyny, wtedy podamy informację o zawodniku.