Bezpłatne badania oraz porady prawne. Zaprasza Poseł RP, Robert Wardzała

 

Bezpłatne badania oraz porady prawne. Zaprasza Poseł RP,

Robert Wardzała

 

 

(kliknij by powiększyć)

Z darmowych porad lekarzy i podstawowych badań diagnostycznych będzie można skorzystać podczas zaplanowanej na sobotę, 29 września akcji „Zdrowsze życie”, która prowadzona będzie na placu Sobieskiego w Tarnowie od g. 9:00 do 15:00. – Jak wiadomo zapobieganie jest tańsze niż leczenie – tłumaczy inicjator akcji poseł Robert Wardzała.

Na organizację drugiej edycji akcji poseł Wardzała zdecydował się z dwóch powodów. Po pierwsze, podczas inauguracji tej inicjatywy, mimo niesprzyjającej, deszczowej pogody, z oferty skorzystało prawie 100 osób. Po drugie, jako członek sejmowej Komisji Sportu, Robert Wardzała czuje się w obowiązku zdrowy styl życia propagować i wspierać.
W trakcie akcji, która odbędzie się w najbliższą sobotę, do dyspozycji chętnych będzie lekarz diabetolog, dietetyk oraz pielęgniarki. Będzie można m.in. zmierzyć sobie ciśnienie i dowiedzieć się, jak prawidłowo należy dokonywać pomiarów, sprawdzić poziom cukru i skorzystać z porad specjalistów.

 

 

 

(kliknij by powiększyć)

Prawnik za darmo

Z bezpłatnych porad specjalistów będzie można skorzystać w środę, 2 października 2012 r. w Miejskim Domu Kultury w Bochni przy ul. Regis 1. W ramach organizowanej przez posła Roberta Wardzałę akcji „Prawnik za darmo” swoją wiedzą od g. 9 do 15 dzielić się będzie trzech prawników.

Inicjatywa posła Roberta Wardzały to odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców, którzy z uwagi na koszty często nie są sobie w stanie pozwolić na wizytę w kancelarii prawnej, mimo że potrzebują opinii specjalisty. Bezpłatne porady prawne przynajmniej częściowo rozwiązują problem ograniczonego ze względów finansowych dostępu do obsługi prawnej.
W Bochni akcja prowadzona będzie w Miejskim Domu Kultury przy ul. Regis 1, które udostępniło na czas akcji pomieszczenia dla prawników. Równocześnie do dyspozycji w ramach dyżuru poselskiego będzie także poseł Robert Wardzała.