A klasowe „ostatki” w nadchodzący weekend

trampkarze

 

 

 Brzeska klasa „A”  nadrabia zaległości.

Ostatnie mecze ligowe w tym roku.

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Iva Iwkowa

16.11.2014 (Niedziela)  godz. 11-00

  – Pomimo, że w miniony weekend zespoły brzeskiej „A” klasy dotarły do półmetka rozgrywek, w najbliższą sobotę i niedzielę odbędą się trzy zaległe mecze rundy jesiennej, które nie odbyły się w pierwotnym terminie. Jako ostatni w tym roku na boisko wybiegną piłkarze Kłosa i Ivy, w niedzielę drużyna z Łysej Góry rozegra mecz 6 kolejki, który nie odbył się w wyznaczonym terminie (21.09.br) gdyż boisko gospodarzy nie nadawało się do gry po obfitych opadach deszczu. Poniżej zestawienie zaległych spotkań o ligowe punkty:

Victoria Bielcza – Piast Czchów  (15.11.2014, sobota, godz. 12-00)  – mecz z 10 kolejki

Spółdzielca Grabno – Victoria Porąbka Usz. (15.11.2014, sobota, godz. 13-00)   – mecz z 2 kolejki

Kłos Łysa Góra – Iva Iwkowa (16.11.2014, niedziela, godz. 11-00)  – mecz z 6 kolejki

  – W niedzielę podopieczni grającego trenera, Mariusza Sachy, zawodnicy Kłosa zmierzą się na własnym obiekcie z Ivą Iwkowa, która na półmetku rozgrywek zajmuje 8 lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 16 pkt. na co składa się: 5 zwycięstw, 1 remis i 6 porażek. Bilans bramkowy tej drużyny: 36-30. Indywidualnie, najskuteczniejszym strzelcem Iwkowej jest Łukasz Wnęk, który 12 -krotnie trafiał do siatki przeciwnika w trakcie trwania rundy jesiennej. W minionej kolejce zawodnicy Ivy doznali porażki na własnym terenie z rywalem, którym była Poręba Spytkowska (2-4).

  Ekipa z Łysej Góry przed tygodniem dostała srogie lanie od Olimpii Kąty 2-6.  Po słabej grze musieli przyjąć wysoką porażkę.  W najbliższym pojedynku z Ivą, trener Mariusz Sacha będzie miał już do dyspozycji bramkarza, Szczepana Rzepę, który po czerwonej kartce, którą ujrzał w Maszkienicach, zmuszony był pauzować jeden mecz, a w meczu z Kątami, zastąpił go  40 letni, Tomasz Wołek.

Początek meczu w niedzielę o godz. 11-00

Zapraszamy!