Olimpia Bucze – Kłos Łysa Góra  4:3 (3:0)

Kłos: Hebda – K.Sacha, Siudut, Matura, Nowak – Siemieniec, Bogacz (M.Sacha), Kural, Gaweł – Ogar
4:0 – Patryk Strąg  ’48
4:1 – Gaweł ’52
4:2 – Gaweł ’67
4:3 – Ogar ’85

Wynik zdaję się odzwierciedlać sytuację na boisku, zwłaszcza pierwszą połowę, którą Kłos przegrał dotkliwie 3:0.
3 minuty od pierwszego gwizdka po skrzydłowej akcji zawodnika Olimpii, Hebda wyciągał piłkę z siatki po silnym strzale z ostrego kąta w długi róg jego bramki. Goście zanim ocknęli się po utracie pierwszej bramki przegrywali 2:0. W 7 min. „prezent” od obrony Kłosa w postaci źle wybitej futbolówki wykorzystał silnym strzałem pod poprzeczkę Radecki. Kolejne minuty obfitowały w sytuacje strzeleckie Olimpii, które z łatwością sobie tworzyli, jednocześnie marnowali je niecelnymi strzałami. Wynik nie ulegał zmianie także dzięki świetnym interwencjom Hebdy. 30 min pierwszy pojedynek sam na sam bramkarza Kłosa, skończyło się na rzucie rożnym. Pięć minut później, groźna akcja Kani, jednak nieczysty strzał pomocnika Olimpii padał łupem golkipera przyjezdnych. W 37 min. strzał Boruty z rzutu wolnego, tym razem poprzeczka uratowała Nasz zespół przed utratą gola. 40 min wpadka defensywy – nieudana pułapka ofsajdowa i kolejna sytuacja sam na sam atakującego Olimpii, skończyło się na strachu, chwilę potem od utraty gola uratował swój zespół Siudut, głową wybijając futbolówkę zmierzającą do siatki. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy akcję ofensywną przeprowadzili goście. Nowak starał się przelobować Rakowskiego, jednak zagrana zbyt wysoko piłka minęła poprzeczkę. W odpowiedzi Olimpia zdobyła gola do szatni, przed polem karnym do bezpańskiej piłki dopadł Rudnik i pewnym strzałem nie dał szans Hebdzie.

W drugiej odsłonie spotkania Kłos odblokował się strzelając 3 bramki, jednak zanim to nastąpiło, tuż po rozpoczęciu Olimpia podwyższyła na 4:0 – stratę piłki w środku pola wykorzystał Strąg, wygrał pojedynek biegowy z obrońcami gości by posłać piłkę w długi róg. Chwilę później dobre podanie Bogacza na wolne pole wykorzystał Gaweł, wyszedł sam na sama jego strzał przeszedł między nogami bezradnego Rakowskiego – 4:1. 55 min tym razem Gaweł uderzał z wolnego, lecz piłka minęła słupek. Akcję w środku pola po której padł drugi gol rozpoczął Kural, sprytnie mijając dwóch zawodników Olimpii, zdołał dograć do Gawła, która po raz drugi w ten sam sposób pokonał golkipera gospodarzy. Na 5 min przed końcem, piłkę po rzucie rożnym przejął Ogar i w efektowny sposób, strzałem z powietrza zdobył swoją 10 bramkę w tym sezonie.