Kłos Łysa Góra  –  Temida Złota  2-0  (2-0)

Żółte kartki: Knap, Bogacz, Nosek (Kłos) – Bodziony, Piech, Biłos, Krakowski, Gnyla (Temida)

Sędziował: S. Hołda (KS Brzesko)

KŁOS: T. Sacha – Marmol, Śliwa, Widło – Kuziel, Świstak, Knap (46. M. Kutek (57. K. Kuboń)), Bogacz (59. Nosek), Wojnicki – Tyrkiel (84. Dębosz), Ogar (90. Malec).

Temida: Trepa – Suchan, Gwóźdź, Jaje, Biłos – Łach (56. Pachota), Bodziony, Biłos, Waloch (73. Mleczko) – Piech (46. Gnyla), Drużkowski.

Cenne zwycięstwo nad Temidą Złota odnieśli zawodnicy Kłosa Łysa Góra, którzy (jak się później okazało) już w pierwszej połowie ustalili rezultat spotkania.  Pierwsza część gry przebiegała wyraźnie pod dyktando Kłosa, który zdominował przeciwnika, momentami zamykając go na własnej połowie.  W 27 min.  meczu Tyrkiel  zabrał piłkę obrońcy Temidy i popędził w kierunku bramki i zakończył swoją akcję  strzałem, a ten dał gospodarzom prowadzenie.  Niespełna dziesięć minut później było  2-0 na korzyść Kłosa, po tym jak ładne podanie Śliwy z własnej połowy za obrońców Temidy spożytkował Ogar i   trafił do siatki, zmuszając Trepę do kapitulacji.

W drugiej połowie, do głosu doszli zawodnicy Temidy, jednak nie znaleźli skutecznego sposobu na to by pokonać T. Sachę, który zachował czyste konto.  Po jednym z rzutów wolnych, gracz Temidy trafił piłką w słupek.

Kolejny mecz: Kłos Łysa Góra – Jedność Paleśnica  13. 11. 2021 (Sobota), godz. 11-00